22 750 62 05 lub 505 029 799
biuro@rachunkowe-piaseczno.pl

System do wystawiania faktur i rozliczeń księgowych

Aby ułatwić prowadzenie rachunkowości dla firm i osób indywidualnych, stworzyliśmy specjalny system zarządzania rachunkowością. Wyjątkowo prosty w obsłudze program posiada intuicyjny interfejs. Pozwala wystawić i porządkować faktury według jednego schematu. Dzięki podglądowi w dokumenty wystawiane przez biuro rachunkowe klient ma również dostęp do ksiąg przychodów i rozchodów, rejestrów VAT, rachunków zysków i strat, bilansów itp.

 

Każdy nasz Klient otrzymuje dostęp do systemu gratis.

Od teraz rachunkowość staje się prostsza!

DANE

Program umożliwia wprowadzenie wszystkich niezbędnych danych takich jak: klient, towar/usługa, faktura bez VAT (dawniej rachunek), faktura.

system_1
system_2

PRZEGLĄD DOKUMENTÓW

System gromadzi dane, które porządkuje według dwóch kategorii: dokumenty z systemu fakturowego oraz dane z biura rachunkowego. Opcja ta pozwala przeglądać dotychczas wystawione faktury według ich statusu. Wyświetla również rachunki, których termin płatności minął oraz dokumenty wystawione przez biuro.

WYSTAWIANIE FAKTURY

Funkcja ta zapewnia dodanie rachunku w wyjątkowo prosty sposób.
Każda wystawiona faktura otrzymuje przypisany do niej link, który możemy od razu przesłać klientowi. Opcja zmiany statusu faktury (wystawiona, wysłana, zapłacona) ułatwia utrzymanie porządku w dokumentach.

faktura
towar

DODAWANIE TOWARU LUB USŁUGI

System pozwala dodać towar lub usługę według PKWiU, wprowadzić nazwę, cenę oraz zmienić status.

Poradnik Przedsiębiorcy

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszego Poradnika Przedsiębiorcy. Poradnik został przygotowany w sposób profesjonalny i wyjaśniający podstawowe zagadnienia związane z prowadzeniem działalności.

Dowiedz się więcej

Nasze biuro:

 

System do wystawiania faktur i zarządzania dokumentacją księgową

W trosce o naszych klientów stworzyliśmy specjalny system zarządzania fakturami. Jest wyjątkowo prosty w obsłudze, gdyż posiada intuicyjny interfejs. Pozwala uporządkować i ujednolicić faktury według jednego schematu.
Każdy nasz klient otrzymuje dostęp do systemu gratis.

ul. Kilińskiego 20
05-500 Piaseczno
e-mail: biuro@rachunkowe-piaseczno.pl
telefon: 22 750 62 05 lub 505 029 799

Godziny pracy biura:
8 – 17 – od poniedziałku do piątku

Współpraca

213