22 750 62 05 lub 505 029 799
biuro@rachunkowe-piaseczno.pl

Doradztwo i obsługa prawna

Zespół prawników

 

Współpracujemy ze znaną i cenioną kancelarią prawną. Kancelaria SCHUBERT Adwokaci to zespół złożony z adwokatów i aplikantów adwokackich gwarantujący najwyższy standard obsługi prawnej, zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

W trosce o interesy naszych klientów, w celu zapewnienia kompleksowej usługi, współpracujemy stale z renomowanymi doradcami finansowymi, biegłymi rewidentami, księgowymi, doradcami podatkowymi oraz notariuszami.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dalszych informacji na temat naszej firmy prosimy o kontakt.

 

Zapytaj o wycenę

Zadzwoń: 22 750 62 05

 

Paweł Schubert

 

Jest adwokatem od 2010 roku, członkiem izby adwokackiej w Warszawie. Egzamin na aplikację adwokacką zdał plasując się wśród 10 najlepszych osób. W 2005 ukończył studia prawnicze w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie. Jest uczestnikiem studiów podyplomowych dotyczących prawa rynku kapitałowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zdobywał doświadczenie pracując dla kilku warszawskich kancelarii, w tym kancelarii Gintowt Adwokaci Radcowie. W latach 2004 – 2005 pracował również w Wydziale do spraw Przestępczości Gospodarczej oraz Wydziale Narkotykowym  Prokuratury Okręgu Los Angeles w Kaliforni. Pełni funkcję członka zarządu Fundacji Pomocy Ofiarom Przestępstw.

W swojej dotychczasowej karierze zawodowej prowadził samodzielnie kompleksową  obsługę prawną wielu podmiotów gospodarczych, w tym w zakresie bieżącego doradztwa i obsługi korporacyjnej, w szczególności obsługiwał w kwestiach korporacyjnych, inwestycyjnych i nieruchomościowych jedną z największych spółek paliwowych w Polsce.

Występował również wielokrotnie jako pełnomocnik procesowy w sprawach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Ma również bogate doświadczenie w sporządzaniu i opiniowaniu umów handlowych, w tym umów związanych z obrotem nieruchomościami oraz prowadzeniem przekształceń korporacyjnych spółek handlowych.

Poradnik Przedsiębiorcy

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszego Poradnika Przedsiębiorcy. Poradnik został przygotowany w sposób profesjonalny i wyjaśniający podstawowe zagadnienia związane z prowadzeniem działalności.

Dowiedz się więcej

Nasze biuro:

 

System do wystawiania faktur i zarządzania dokumentacją księgową

W trosce o naszych klientów stworzyliśmy specjalny system zarządzania fakturami. Jest wyjątkowo prosty w obsłudze, gdyż posiada intuicyjny interfejs. Pozwala uporządkować i ujednolicić faktury według jednego schematu.
Każdy nasz klient otrzymuje dostęp do systemu gratis.

ul. Kilińskiego 20
05-500 Piaseczno
e-mail: biuro@rachunkowe-piaseczno.pl
telefon: 22 750 62 05 lub 505 029 799

Godziny pracy biura:
8 – 17 – od poniedziałku do piątku

Współpraca

213