Klienci

Zapoznaj się z grupami klientów jakich profesjonalnie obsługujemy w biurze rachunkowym.

Czytaj więcej

Klienci

Obsługujemy 4 grupy klientów:

Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą

Masz własne mikroprzedsiębiorstwo? Wielu naszych Klientów to osoby właśnie takie jak Ty. Poprowadzimy Twoją księgowość, abyś Ty zajął się w pełni swoimi obowiązkami. Z nami szybko się odnajdziesz; zapewniamy wykwalifikowanych pracowników i przystępne ceny.

Spółki osobowe

Założyłeś spółkę jawną, komandytową lub partnerską? Poprowadzimy Twoją rachunkowość, do której będziesz miał wgląd za pośrednictwem specjalnego systemu do rozliczeń. Nasze usługi księgowe zadowolą Ciebie i Twoich wspólników.

Stowarzyszenia i fundacje

Prowadzisz stowarzyszenie albo fundację? Szukasz biura rachunkowego, które zapewni efektywną obsługę? Napisz do nas, a przekonasz się, jak szybko reagujemy, służąc fachową radą. Wyróżnia nas wysoka kompetencja, ponieważ regularnie przechodzimy szkolenia. Przechodząc do nas, otrzymasz specjalny rabat.

Spółki kapitałowe

Od samych początków zajmujemy się księgowością dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych. Prowadzisz taką firmę? Nie zadowalają Cię dotychczasowe usługi księgowe? Blisko połowa naszych Klientów również postanowiła zmienić księgową na lepszą, i tak znalazła się u nas. Zweryfikujemy działania poprzedników, Twoje księgi przychodów i rozchodów zostaną należycie uporządkowane.

Image
“ Finanse to podstawa każdego przedsiębiostwa.”
Tylko utrzymanie ich na odpowiednim poziomie pozwoli Twojej firmie przetrwać. I właśnie się tym zajmujemy - pomagamy zapewnić jak najlepsze wyniki finansowe mikro, małym, średnim i dużym firmom.
Łukasz Grochowski CEO

Współpraca

Image
Image
Image
Loading...