22 750 62 05 lub 505 029 799
biuro@rachunkowe-piaseczno.pl

4 grupy klientów:

ikony_klienci2

Osoby fizyczne prowadzące
działalność gospodarczą

Masz własne mikroprzedsiębiorstwo? Wielu naszych Klientów to osoby właśnie takie jak Ty. Poprowadzimy Twoją księgowość, abyś Ty zajął się w pełni swoimi obowiązkami. Z nami szybko się odnajdziesz; zapewniamy wykwalifikowanych pracowników i przystępne ceny.

ikony_klienci

Spółki osobowe

Założyłeś spółkę jawną, komandytową lub partnerską? Poprowadzimy Twoją rachunkowość, do której będziesz miał wgląd za pośrednictwem specjalnego systemu do rozliczeń. Nasze usługi księgowe zadowolą Ciebie i Twoich wspólników.

ikony_klienci

Stowarzyszenia i fundacje

Prowadzisz stowarzyszenie albo fundację? Szukasz biura rachunkowego, które zapewni efektywną obsługę? Napisz do nas, a przekonasz się, jak szybko reagujemy, służąc fachową radą. Wyróżnia nas wysoka kompetencja, ponieważ regularnie przechodzimy szkolenia. Przechodząc do nas, otrzymasz specjalny rabat.

fabryka

 Spółki kapitałowe

Od samych początków zajmujemy się księgowością dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych. Prowadzisz taką firmę? Nie zadowalają Cię dotychczasowe usługi księgowe? Blisko połowa naszych Klientów również postanowiła zmienić księgową na lepszą, i tak znalazła się u nas. Zweryfikujemy działania poprzedników, Twoje księgi przychodów i rozchodów zostaną należycie uporządkowane.

Poradnik Przedsiębiorcy

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszego Poradnika Przedsiębiorcy. Poradnik został przygotowany w sposób profesjonalny i wyjaśniający podstawowe zagadnienia związane z prowadzeniem działalności.

Dowiedz się więcej

Nasze biuro:

 

System do wystawiania faktur i zarządzania dokumentacją księgową

W trosce o naszych klientów stworzyliśmy specjalny system zarządzania fakturami. Jest wyjątkowo prosty w obsłudze, gdyż posiada intuicyjny interfejs. Pozwala uporządkować i ujednolicić faktury według jednego schematu.
Każdy nasz klient otrzymuje dostęp do systemu gratis.

ul. Kilińskiego 20
05-500 Piaseczno
e-mail: biuro@rachunkowe-piaseczno.pl
telefon: 22 750 62 05 lub 505 029 799

Godziny pracy biura:
8 – 17 – od poniedziałku do piątku

Współpraca

213