22 750 62 05 lub 505 029 799
biuro@rachunkowe-piaseczno.pl

Księgowość a praktyka masażysty – wykład na 2 Konferencji branży masażu

15
lis

W dniu 26 października br. wzięliśmy udział w 2 Konferencji pod nazwą: Spotkanie z masażem, zorganizowanej w Warszawie przez portal Serwis Masażysta. Łukasz Grochowski – jako prawnik i właściciel biura rachunkowego przedstawiał prawne aspekty związane z praktyką masażysty.

Mimo, iż język prawniczy i administracyjny jest często niezrozumiały zwykłym „zjadaczom chleba” – Pan Grochowski zrobił to w taki sposób, że wszyscy słuchali z zaciekawieniem. Jaką wybrać formę opodatkowania, jak rozpocząć działalność, jakie są wady i zalety zostania płatnikiem VAT, jak obniżyć koszty w działalności i wiele innych – związanych z konkretną branżą masażu. Wykład p. Grochowskiego wzbudził spore zainteresowanie – czego wyrazem były niekończące się wręcz pytania od uczestników konferencji.

W ankiecie przeprowadzonej przez organizatorów – wykład „Księgowość a praktyka masażysty” wypadł na 1 miejscu w kategorii: Najciekawsza prelekcja konferencji.

Poradnik Przedsiębiorcy

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszego Poradnika Przedsiębiorcy. Poradnik został przygotowany w sposób profesjonalny i wyjaśniający podstawowe zagadnienia związane z prowadzeniem działalności.

Dowiedz się więcej

Nasze biuro:

 

System do wystawiania faktur i zarządzania dokumentacją księgową

W trosce o naszych klientów stworzyliśmy specjalny system zarządzania fakturami. Jest wyjątkowo prosty w obsłudze, gdyż posiada intuicyjny interfejs. Pozwala uporządkować i ujednolicić faktury według jednego schematu.
Każdy nasz klient otrzymuje dostęp do systemu gratis.

ul. Kilińskiego 20
05-500 Piaseczno
e-mail: biuro@rachunkowe-piaseczno.pl
telefon: 22 750 62 05 lub 505 029 799

Godziny pracy biura:
8 – 17 – od poniedziałku do piątku

Współpraca

213